У зв‘язку з відключенням електроенергії ми можемо не відповідати на дзвінки. Але ми завжди бачимо ваші замовлення через кошик та на зв’язку у viber та telegram!

Зустрічайте нову серію тенісних ракеток Yonex EZONE 2022 в Україні!

7-ма генерація ракеток Yonex EZONE дозволяє гравцям легко виконувати потужні удари, при цьому досконально контролювати та «відчувати» м’яч.

Завдяки впровадженню нового графітового матеріалу 2G Namd Speed graphite у середню частину ракетки, сила та потужність ударів зростають, без шкоди у «почутті» м’яча. Перевірена часом, технологія Yonex Isometric дозволяє відмінно контролювати напрямок удару, навіть якщо він прийшовся не по центру струнної поверхні.

Технологія Vibration Dampening Mesh (VDM), що застосована у рукоятці ракеток, знижує непотрібну вібрацію від удару та покращує рівень контролю м’яча.

По відгукам гравців, які вже використовують на корті ракетки Yonex EZONE 7-го покоління, у порівнянні з попередніми моделями, нові EZONE забезпечують «м’яке» відчуття ударів; робити потужні і сильні удари легко, а рівень контролю м’яча залишається на висоті. До того ж, новий небесно-синій колір не залишить нікого байдужим.

На світовій арені тенісу з новими ракетками Yonex EZONE виступають Наомі Осака, Нік Кіргіос, Каспер Руд та багато інших видатних гравців.

Ракетки нової серії підходять для широкої аудиторії: від юніорів-початківців та аматорів до професіоналів.

Ознайомитися з модельним рядом нової серії тенісних ракеток Yonex EZONE 2022 можна тут.