Про нас

Інтернет-магазин YONEX.UA пропонує Вашій увазі широкий асортимент спортивних товарів для тенісу та бадмінтону.

Інтернет-магазин YONEX.UA – це висока якість товарів, доброзичливі, кваліфіковані співробітники та консультанти, націлені на те, щоб покупка стала для Вас святом. Ми розуміємо, що за роки бездоганної роботи ви стали нам повністю довіряти. Без сумніву, і надалі ми зробимо все, щоб зберегти та примножити цю довіру!

Ми пропонуємо Вам:

  • Тенісні ракетки – як професійні, так і для початківців, дитячі тенісні ракетки;
  • Ракетки для бадмінтону;
  • Спеціалізовані кросівки для тенісу та бадмінтону, які створені з урахуванням особливостей переміщень кортом і дозволяють захистити Вас від травм під час гри;
  • Практичний та стильний спортивний одяг: чоловічі та жіночі футболки, шорти, спідниці та спортивні костюми. Форма Yonex забезпечить Вам зручність та комфорт під час занять спортом та стане улубленою, якщо Ви вибираєте активний спосіб життя;
  • Аксесуари для великого тенісу та бадмінтону: намотки, напульсники, віброгасники, шкарпетки, струни, брелочки, супорти, волани та м’ячі.
  • Сумки-чохли для тенісу та бадмінтону, спортивні рюкзаки.

Інтернет-магазин YONEX.UA завжди радує своїх покупців новими колекціями та останніми новинками. У нас ви можете купити ракетку з нової колекції раніше, ніж будь-де в Україні!

У магазині діє постійна система реальних знижок, проводяться акції та розпродажі.

Працює гаряча лінія, де Ви можете поставити будь-які запитання або порадитися з нашими фахівцями-консультантами, які завжди допоможуть Вам.

Ми здійснюємо швидку доставку територією нашої країни: відправка товарів відбувається у день замовлення.

Наш персонал завжди ввічливий і чуйний, і щиро прагне зробити Вашу покупку максимально комфортною.

Ми працюємо для Вас!