Про що потрібно подбати, щоб улюблена гра приносила максимум комфорту?

badminton-v-chem-polza-1Усі ми знаємо про користь занять спортом. Кожна людина потребує руху, і для здорового способу життя заняття фізичними вправами просто необхідні. У сучасному світі існує величезний вибір фітнес-клубів та напрямків спортивної діяльності, яка допомагає вирішити нам питання гіподинамії. Але при всьому різноманітті проблема «як змусити себе займатися спортом» не вирішується.

China's Lin Dan dives for a return while playing against Sho Sasaki, of Japan, in a men's singles badminton quarterfinal match at the 2012 Summer Olympics, Thursday, Aug. 2, 2012, in London. (AP Photo/Andres Leighton)

У чому ж переваги занять бадмінтоном? Багато хто знає бадмінтон як спосіб відпочинку на пляжі і не більше. Навіть не здогадуються про те, що бадмінтон – це Олімпійський вид спорту, який за енерговитратами входить до трійки найважчих ігрових видів спорту. Здивовані? Так, у бадмінтоні, як у жодному іншому виді фізичної діяльності, задіяні всі групи м’язів, а для гри необхідне гармонійне поєднання всіх видів фізичних якостей: спритності, координації, сили, гнучкості, швидкості… До того ж, досягти перемоги у бадмінтоні можливо лише дотримуючись грамотної тактики. Недарма бадмінтон порівнюють із шахами, де необхідно прораховувати ймовірні ходи суперника та проводити «свої» комбінації.

badminton-trick-shotsВсе це забезпечує бадмінтону приголомшливу динаміку та видовищність. В Азії змагання з бадмінтону збирають величезні стадіони, а в Данії бадмінтон за популярністю посідає друге місце після футболу. “Ну добре, – Ви скажете, – але що мені з цього?” Ми відповімо на Ваше запитання. При заняттях бадмінтоном Ви, самі того не помічаючи, виконуєте величезну фізичну роботу, яка дорівнює декільком годинам, проведеними в тренажерному залі з наступним тренуванням на біговій доріжці. Можете собі уявити? Граючи в бадмінтон, Ви не тільки не помітите, як виконаєте подібний обсяг, але ще й отримаєте масу позитиву та задоволення від процесу гри. І, повірте, Вам захочеться ще пограти! А питання «як змусити себе зайнятися спортом» вирішиться саме собою.

badminton-hall

Але для того, щоб заняття бадмінтоном приносили Вам максимум радості та комфорту, недостатньо взяти стару дерев’яну ракетку, пом’ятий воланчик, куплений на базарі, і вийти на вулицю. Для початку Вам потрібно знайти спортивний зал з розміченим бадмінтонним майданчиком і сіткою. Потім, подбати про якісне екіпірування для гри. Мінімальний «комплект» бадмінтоніста включає: ракетку, волани та кросівки.
Ракетки для бадмінтону бувають різні: починаючи від алюмінієвих для гравців-початківців, і закінчуючи високотехнологічними графітовими – для професіоналів.

На ракетці має бути хороша натяжка струн і чиста якісна намотка на рукоятку. Якщо ви тільки починаєте займатися бадмінтоном, вам не обов’язково підбирати найдорожчу ракетку. Ви можете знайти добрий варіант із ракеток середнього класу, які представлені в розділі нашого сайту Ракетки для бадмінтону. Наші консультанти допоможуть Вам визначитися у виборі та підберуть таку ракетку, яка підійде Вам найкраще. А кваліфікація наших консультантів Вас приємно здивує.

badminton-raketkiПісля того, як Ви вибрали собі ракетку, необхідно подбати про перетяжку та намотку. Ракетки базового та середнього рівня комплектуються заводською струною Yonex. Більш дорогі моделі ракеток дозволять Вам підібрати індивідуально тип струни та її натяг. Професійний стрінгер команди Yonex.ua чудово перетягне Вашу нову ракетку. Навіщо потрібна хороша натяжка струн? Все дуже просто: погана натяжка струни на ракетці знижує контроль та керованість волана, не дозволить здійснити задумане на корті.

badminton-namotkiДруга необхідність – це гарна намотка. Намотки на ручку бувають різні: намотки-гріп із клейкою зворотньою стороною, тонкі намотки, махрові. Завдання намотки – вбирати вологу та забезпечувати Вам комфорт під час гри. До того ж, хороша намотка – це гарант безпеки для оточуючих, адже за відсутності обмотки або її поганої якості ракетка просто може вилетіти з руки, зламатися і нанести травму Вашим друзям. Якщо Ваша намотка стала вже слизькою – її необхідно замінити на нову. Наша Вам порада – не заощаджуйте на намотках. Підібрати якісну намотку Ви можете у розділі каталогу Намотки на ручку ракетки.

У наступній статті на нашому сайті Ви дізнаєтесь, чим відрізняються спеціалізовані кросівки для занять бадмінтоном від звичайного спортивного взуття, і чому необхідно вибирати якісне взуття. Ми розповімо Вам про різновиди воланчиків для бадмінтону та як підібрати гарні волани для гри.

Нехай улюблена гра приносить Вам максимум радості та комфорту разом із кращим екіпіруванням Yonex!