Нова серія ракеток Yonex ASTROX вже в Україні!

На Чемпіонаті світу, який проходив у серпні цього року, компанія Yonex презентувала нову серію ракеток для бадмінтону під назвою ASTROX. Вперше в конструкції ракеток інженери компанії Yonex використали новий матеріал – Namd Graphite.

Найкращі бадмінтоністи світу використовують різні стилі гри, у кожного своя тактика та особливості. Але смеш завжди виконується з максимальною силою і швидкістю, щоб волан якнайшвидше і точніше торкнувся підлоги. За допомогою нової серії ракеток ASTROX, бадмінтоністи зможуть комбінувати швидку швидкісну гру та потужні атакуючі удари, які забезпечать їм перевагу у грі.

У ракетках серії ASTROX компанія вперше використала графіт нового покоління – Namd Graphite. Він значно покращує ступінь адгезії графітового волокна та смоли шляхом прикріплення наноматеріалу безпосередньо до графітового волокна. «Namd» – графіт нового покоління – ще більше суперпотужних ударів у грі!

Від початкового руху замаху гравця до виконання удару по волану, графіт нового покоління “не твердне”, і обід дещо розширюється, акумулюючи енергію прямо пропорційно швидкості замаху. Новий матеріал посилює пружність обода ракетки, дозволяючи виконувати швидкі, вибухові удари. До того ж, вага ракетки від ручки і до обода розподілена так, щоб ракетка швидше поверталася у вихідне положення і максимально швидко була готова до виконання наступного удару.

Тестування компанії показали, що за допомогою нової ракетки Yonex ASTROX 77 потужність смешу зростає на 7% (різниця між початковою швидкістю вильоту волана з ракетки та фінальною швидкістю зводиться до мінімуму), а кут вильоту волана при виконанні атакуючого удару стає гострішим на 2.3 градуси.

Нова серія ракеток для бадмінтону Yonex ASTROX орієнтована на атакуючий стиль гри на високій швидкості. Вона забезпечує гравцям потужні швидкісні удари для перемоги у кожному розіграші.

Хто вже грає новою ракеткою Yonex ASTROX 77?

MARCUS FERNALDI GIDEON (Індонезія)

Чинний переможець “Yonex All England 2017” та №1 у світовому рейтингу чоловічих пар, Marcus Fernaldi Gideon поділився своїм враженням про нову ракетку ASTROX 77:

“Ця ракетка дуже легка в управлінні і справді покращила мій смеш! Тепер я можу виконувати швидкі та потужні удари в серії, що так необхідно для парної гри.”

AKANE YAMAGUCCHI (Японія)

4-а ракетка світового рейтингу в жіночому одиночному розряді та переможниця командного чемпіонату Азії, Akane Yamagucchi, сказала про те, що з новою ракеткою її удари стали потужнішими.

“Я дійсно відчуваю, що верхня частина ракетки дозволяє мені виконувати більш потужні удари. Ракетка швидко “захоплює” волан і миттєво відправляє його назад з ще більшою силою. Впевнена, що така якість ракетки зробить мої удари ще ефективнішими.”

RATCHANOK INTANON (Таїланд)

Срібна призерка “Yonex All England Open 2017”, наймолодша переможниця особистого Чемпіонату світу в історії (2013 року) Ratchanok Intanon тепер теж виступає з новою ракеткою Yonex ASTROX 77:

“Ракетка Astrox 77 чудово проявляє себе на всіх моїх зрізках і підкрутках, удари стають більш швидкими і потужними.”

Найкращі гравці світу обирають Yonex! Yonex – #1 у бадмінтоні!

 

Якщо Ви хочете стати першим власником інновації, Ви можете зв’язатися з нами за телефонами 066 634 84 84 або 063 634 84 84 та обговорити деталі.