NEW VCORE PRO – новий рівень потужності та контролю!

Наприкінці серпня компанія Yonex представила тенісному світу оновлену серію ракеток для гравців атакуючого стилю – NEW VCORE PRO. Вперше в ракетках цієї серії було застосовано нову технологію гасіння вібрації – Vibration Dampening Mesh (VDM).

Завдяки інновації, гравці тепер зможуть виконувати найпотужніші удари без втрати точності та контролю м’яча.

Протягом досліджень інженери компанії Yonex врахували, що тривалість матчів і швидкість м’яча зростає з кожним днем, і топ-гравцям необхідний такий інструмент у руках, який буде здатний забезпечити оптимальний баланс потужності удару, контролю та комфорту. У конструкції нових ракеток NEW VCORE PRO використано інноваційний матеріал Namd-графіт, який забезпечує чудове поєднання міцності та пружності для виконання атакуючих ударів.

Покращений дизайн трійника ракетки і структура вставок на обід трансформує максимум енергії на м’яч, в результаті чого тенісист отримує на 4% більше обертання м’яча, на 2,7% вище швидкість і на 10 см вище відскок м’яча від поверхні корту*.

*- в порівнянні з ракеткою Yonex Vcore Duel G, дослідженя в лабораторії Yonex.

Але найбільш значущою інновацією у конструкції нової серії тенісних ракеток NEW VCORE PRO стала технологія Vibration Dampening Mesh (VDM). Спеціальний матеріал, який розташований поруч із ручкою ракетки, поглинає на 30% більше небажаної вібрації від удару. Завдяки цій технології, гравець отримує можливість чудово контролювати м’яч.

Крім перерахованих інновацій, ракетки NEW VCORE PRO виконані з ізометричною формою обода. «Фірмова» технологія компанії Yonex – ISOMETRIC, була розроблена 30 років тому, і за цей час неодноразово виправдала себе у світовому тенісі. Дослідження компанії підтвердили, що завдяки ізометричній формі голови ракетки, ігрова «пляма» на струнній поверхні збільшується на 7% порівняно з ракетками інших брендів, які мають стандартний обід. Граючи ракеткою з ізометричним ободом, тенісист отримує додаткову перевагу на рівні контролю м’яча.

Нова серія ракеток NEW VCORE PRO виконана в стильному матовому темно-зеленому кольорі із золотим зображенням логотипу Yonex. Виробляються професійні ракетки NEW VCORE PRO в Японії.

Усього серія включає чотири моделі ракеток: VCORE PRO 97, VCORE PRO 97 HD, VCORE PRO 100 и VCORE PRO 100 Alpha.

Порівняльна характеристика нових ракеток серії NEW VCORE PRO представлена нижче:

Триразовий переможець турнірів Великого шолома, швейцарець Stan Wawrinka, вже почав виступати з новою ракеткою серії NEW VCORE PRO. Frances Tiafoe (США) дебютував із новою ракеткою VCORE PRO на турнірі BB&T Atlanta Open.

Ви можете залишити попереднє замовлення на ракетку, або заявку на тест новинки через форму зворотнього зв’язку – наші менеджери зв’яжуться з Вами та обговорять деталі 🙂

Дізнатися більше про нову ракетку Yonex VCORE PRO і познайомитися з гравцями, які виступають із цією серією ракеток можна на офіційному сайті компанії Yonex в Україні.