У зв‘язку з відключенням електроенергії ми можемо не відповідати на дзвінки. Але ми завжди бачимо ваші замовлення через кошик та на зв’язку у viber та telegram!

«Винаходити та створювати інновації» – життєвий девіз засновника компанії Yonex, Мінору Йонеяма.

Саме з такою філософією жив і працював упродовж 70-річної кар’єри засновник японської компанії Yonex, яка сьогодні відома у всьому світі. Мінору Йонеяма буквально «жив» компанією Yonex, аж до свого останнього дня, 11 листопада 2019 року*.

Йонеяма заснував те, що сьогодні Ви знаєте під назвою Yonex в 1946 році, у своєму рідному місті Цукаяма (префектура Ніігата, Японія). Переживши Другу світову війну і повернувшись у свій будинок, де жили його мати та п’ятеро братів, Йонеяма став головою сім’ї. Таким чином, у 22 роки йому довелося шукати способи забезпечити своїх рідних.

Саме важкий військовий досвід змусив Йонеяму присвятити своє життя поліпшенню навколишнього світу за допомогою спорту, який став однією з культурних цінностей, які несли позитив і радість удосконалення.

Йонеяма сконцентрувався на виробництві екіпіровки для бадмінтону, тенісу, гольфу та іншого спортивного інвентарю. Вся продукція проектувалась і ретельно виготовлялася на власних фабриках у Японії. Завдяки постійному пошуку та вдосконаленню екіпірування, компанією Yonex були розроблені та впроваджені у виробництво такі технології, як Isometric (ізометрична форма голови ракетки, за допомогою якої збільшується ігрова пляма струнної поверхні та удари гравців стають більш точними). Мінору Йонеяма перетворив компанію Yonex на всесвітньо відомий бренд, який обирали та обирають найкращі спортсмени сучасності, чемпіони світу. Серед них – Мартіна Навратілова, Мартіна Хінгіс, Руді Хартоно, Кенто Момота, Наомі Осака та багато інших.

Окрім розробки кращого у світі спортивного екіпірування, Йонеяма вклав свою душу та особисті кошти у створення благодійного Спортивного фонду Yoneх (Yonex Sports Foundation, 1998) та Фонду Yoneyama Niigata Indoor Sports Foundation (2008). Завдання цих організацій – підтримувати талановитих юніорів, котрі згодом стають професійними гравцями у своєму виді спорту.

«Спорт може принести світ у наше життя. Мені дали шлях і можливість – зробити невеликий внесок у розвиток світу в усьому світі за допомогою розробки та виробництва спортивного інвентарю». – Мінору Йонеяма.

Незважаючи на те, що Мінору Йонеяма невпинно подорожував світом протягом всієї своєї кар’єри, Yoneyama і Yonex ніколи не залишали свого будинку в Ніїгаті, Японія.

Мінору Йонейама був талановитим лідером. Його бачення незмінно продовжить втілюватися в кожному продукті, який виробляє чи розроблятиме компанія, адже тепер це ДНК Yonex. Компанії зі світовим ім’ям, яка по праву є №1 у своїй справі.

*11 листопада 2019 року Мінору Йонейама помер у віці 95 років у своєму рідному місті в Японії.