Гравці команди Yonex здобули “золото” у всіх 5-ти категоріях Чемпіонату Європи 2022 у Мадриді!

Яскравою перемогою став шостий титул поспіль у кар’єрі іспанської спортсменки Carolina Marin – гарний “comeback” після травми та 11-місячної перерви 💪🏻
У змішаній парі сенсаційну перемогу здобули німецькі спортсмени Mark Lamsfuss та Isabel Lohau. У фіналі, в запеклій боротьбі у три партії, вони були кращі за французький мікст: 16-21, 22-20, 21-16.
Ще одну золоту медаль Чемпіонату Європи німецький бадмінтоніст Mark Lamsfuss виграв у чоловічій парній категорії разом із Marvin Seidel.
Сестри Stefani та Gabriela Stoeva із Болгарії перемогли у жіночій парній категорії втретє поспіль, не програвши жодної партії під час змагань.
Олімпійський чемпіон та перший номер світового рейтингу, Victor Axelsen з Данії, підтвердив свою перевагу на Чемпіонаті Європи: у фіналі він переміг ще одного данського спортсмена Anders Antonsen з рахунком 21-17; 21-15.
Ми вітаємо команду Yonex із гарними перемогами! Yonex – вибір Чемпіонів!