Чим відрізняється екіпірування Yonex від усіх інших брендів?

Сучасний світ бадмінтону перенасичений безліччю різних брендів, які виробляють спеціалізований інвентар для гри. Для того, щоб купити ракетку або волани, досить просто зробити пару кліків мишкою… Простори інтернету пропонують широкий вибір екіпіровки. Але чи буде в результаті цей вибір виправданий радістю від гри та гідною якістю товару?

Разом із зростанням популярності спортивного бадмінтону на ринку стали з’являтися нові фірми, які вирішили зайнятися виготовленням інвентарю для гри. Як правило, виробничі потужності таких компаній розміщені в Китаї, а ціни відчутно нижчі, за ціни на продукцію провідних компаній-лідерів.

Лукава і агресивна реклама таких фірм-продавців активно нав’язує порочну ідею, що обираючи дорожче екіпірування, гравці переплачують «за бренд», і можна знайти дешевший аналог, не втративши в якості…. Безсумнівно, можна знайти схожий товар дешевше. Але важливо при цьому вирішити, чи готові ви отримати непередбачуваний і «дуже схожий на фірмовий», але виключно «дурний» інструмент у руки, який, можливо, спричинить невдачу, перекреслить усі зусилля та надії? Чи ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям своїх близьких «вдало заощадивши», одягаючи схоже, але зовсім технологічно порожнє, дешеве спортивне взуття?

Компанія Yonex займається розробкою та виробництвом спеціалізованого інвентарю для бадмінтону вже понад 70 років. Центральний офіс компанії розташований у м.Токіо. В рамках компанії працює кілька унікальних дослідницьких груп та лабораторій, у яких проходять тестування нові матеріали для застосування у конструкціях ігрового екіпірування. Власні фабрики Yonex розташовані в декількох країнах, але все професійне екіпірування для бадмінтону виробляється саме в Японії. Тут на 100% забезпечується найкраща якість продукції.

Завдяки постійному пошуку покращень та прагненню до досконалості, саме Yonex використовує у своїх ракетках та кросівках інноваційні технології та матеріали, які дозволяють топ-гравцям підвищувати свій ігровий рівень. Саме компанія Yonex перша почала виробляти революційні ракетки з ізометричною формою голови. За такої конструкції збільшується «ігрова пляма» на струнній поверхні. І навіть якщо волан чи тенісний м’яч потрапляє при ударі не по центру ракетки, удар буде виконаний максимально точно!

Так в останніх поколіннях ракеток для бадмінтону та тенісу компанія Yonex вперше використала новий унікальний матеріал – Namd-графіт. Поєднання інноваційних матеріалів та технологій компанії дозволяє продукувати більше енергії при ударі, чисто обробляти волан на високій швидкості без втрати потужності.

В кросівках Yonex для бадмінтону та тенісу додатково посилено бічні підтримки. Це забезпечує під час гри на корті стабільність стопи, запобігає більшості травм. Спеціальна 3-х шарова прокладка під устілкою, фірмова технологія Power Cusion+, яка пом’якшує приземлення спортсмена після стрибків, поглинає небезпечне ударне навантаження на суглоби.

Все спеціалізоване взуття Yonex розроблене з урахуванням специфіки переміщень гравця по корту, та покликане забезпечувати максимум комфорту та безпеки під час екстремальної гри.

Струни Yonex здобули величезну популярність у всьому світі і кілька років поспіль були номіновані як «Вибір року» у популярному тенісному виданні. Саме найвища якість та широкий асортимент струн дозволяє різним за стилем гравцям підібрати такі струни, які допоможуть максимально розкрити їхній потенціал у грі. Чудове «почуття» удару, чудові підрізки та відточені траєкторії забезпечить струна Yonex. Виготовляється на спеціалізованій фабриці у Японії.

Якими воланами проводяться найпрестижніші та найвідповідальніші змагання у світі – Олімпійські ігри, Чемпіонати світу, турніри Прем’єр суперсерії…?Правильно =) воланами Yonex Aerosensa! Беззастережні лідери у світі бадмінтону – пір’яний волан Yonex Aerosensa та пластиковий Yonex Mavis. Для виробництва пір’яного волану Yonex використовуються відібрані пір’я молодого гусака і коркова голівка. Перш ніж потрапити в коробку, всі волани Yonex тестуються на стабільність траєкторії польоту і ранжуються за швидкістю. Навіть найменше відхилення від встановленого компанією стандарту якості не допускається.

Вже 25 років пластикові волани Yonex Mavis 350 – найкращі для початківців і любителів бадмінтону! Рівний політ, який наближений до польоту пір’яного волана, неповторно висока якість нейлону і коркова голівка – все це виділяє волан Yonex від решти. А кольорове маркування швидкості польоту, в залежності від температурного режиму, дозволяє підібрати відповідний волан у різних куточках нашої планети.

Що може краще довести переваги якісного екіпірування, аніж вибір бадмінтоністів топ-рівня? Зверніть увагу, якими ракетками грають Олімпійські чемпіони, переможці чемпіонатів світу? Уславлені легенди Лін Дан, Лі Чонг Вей, Тауфік Хідаят, Пітер Гейд обирали і досі обирають Yonex. Кента Момота, Кароліна Марін, Кевін Сукамульо та Маркус Гідеон, Віктор Аксельсен… цей список можна продовжувати ще довго, адже багато десятиліть Yonex обирають найкращі.

Yonex за багато років став еталоном якості та незмінним супутником успіху, який був би неможливим при використанні посереднього, але дешевого екіпірування. Ми впевнені, що Ви гідні найкращого!

А найкраще, це Yonex =))