У зв‘язку з відключенням електроенергії ми можемо не відповідати на дзвінки. Але ми завжди бачимо ваші замовлення через кошик та на зв’язку у viber та telegram!

ASTROX 100: універсальна сила у новому шедеврі від YONEX!

Напевно, ще жодного разу в історії компанії Yonex, не було такого ефектного виходу новинки на ринок, як вийшло у ASTROX 100. Навесні, як завжди, бадмінтонний світ був в очікуванні: чим знову здивують нас інженери-розробники компанії? Що ж «ще крутіше» можна придумати, щоб зробити прорив в екіпіруванні гравця?

За традицією, топ-гравці Світу починають виступати з новими ракетками Yonex на турнірах у березні – це German Open (Tour Super 300) і престижний All England (Tour Super Super 1000 з призовим фондом 1,1 млн дол.). У зв’язку з пандемією цього року змагання у Німеччині було скасовано, а ось найстаріший Відкритий чемпіонат Англії організаторам вдалося провести. І ось відповідь! Новинка компанії – приголомшлива ракетка Yonex ASTROX 100 була «у справі» у зірок світового бадмінтону.

Першими у світі бадмінтону з новою ракеткою виступали Viktor Axelsen (Данія), Chou Tien Chen (Тайпей) і Hiroyuki Endo (Японія). А їх перемоги з ASTROX 100 говорять самі за себе! З трьох гравців, які виступали з новою ракеткою, двоє розіграли між собою фінал чоловічої одиночної категорії, а третій парний гравець Hiroyuki Endo вперше у своїй кар’єрі завоював «золото» All England! Непогано для презентації, чи не так?

А тепер розглянемо детальніше технології, які були впроваджені розробниками у конструкцію нової моделі ракетки Yonex ASTROX 100.

Спочатку дослідники Yonex провели аналіз стилів гри топ-бадмінтоністів світу, щоб оцінити, наскільки нинішні ракетки відповідають запитам спортсменів. Стало очевидним, що ігровий «малюнок» сучасного бадмінтону стає атакуючим, а розіграші – швидкісними. Це вимагає від професійного інвентарю для бадмінтону універсальності як в атаці, так і захисті на високій швидкості.

Нова ракетка Yonex ASTROX 100 розроблена із застосуванням нового матеріалу Namd-Graphite в рамках характеристик атакуючої серії ASTROX.

Що нового в ракетці Yonex Astrox 100 в порівнянні з попередніми ракетками даної серії?

1)     Вдосконалена фірмова технологія Yonex Isometric

Завдяки спеціальній формі голови ракетки вдалося мінімізувати втрату потужності в ударах, які припадають не по центру струнної поверхні, а також збільшити «стандартну» ігрову пляму на 2,9%.

2)     Технологія «E.B.Cap Plus»

У ракетці Yonex Astrox 100 змінена форма конуса (місце переходу ручки в стержень) – фронтальна сторона ширша і плоскіша (куди можна зручно ставити великий палець), а бічна – більш тонка. Це дозволить краще передавати енергію на волан та додасть ракетці гнучкості.

3)     Технологія «HYPER SLIM SHAFT»

ASTROX 100 має найтонший стержень за всю історію Yonex! Така конструкція дозволяє зменшити опір повітря при ударі на 11,8%! А як же, запитаєте Ви, ракетка не поламається за сильних ударів на задній лінії? Відповідь у матеріалі, який був використан для виготовлення стержня ракетки. Комбінація високомодульного графіту та унікальних технологій Yonex дозволяє зберегти стійкість до навантажень, підвищивши при цьому пружність і здатність миттєво повертатися у вихідний стан.

4)     Покращена технологія серії ASTROX – «Rotational Generator System»

Вага ракеток в серії ASTROX розподіляється особливим чином: точки «балансу» розміщені в ручці, верхній та нижній частинах ободу. У поєднанні із застосуванням інноваційних матеріалів (Black Micro Micro Core вгорі, New Built-in T-Join знизу обода) ракетка забезпечує гравцеві відмінний контроль і супер-потужні удари. Нові матеріали легше, і до того ж мають приголомшливі властивості поглинати вібрацію.

Технологія «Rotational Generator System» максимально збільшує ефект обертального моменту під час виконання удару, і дозволяє виконувати сильні смеші по гострій траєкторії.

 

Віктор Аксельсен (переможець Чемпіонату світу та All ENGLAND):

«Ракетка Yonex ASTROX 100 – це безперечно найкраща ракетка, якою я грав за свою кар’єру. Сила смешу та ступінь контролю волана просто чудові!»

Характеристики нової ракетки Yonex ASTROX 100:

Гнучкість: Екстра-жорстка

Матеріал ободу: HM Graphite / Namd / Tungsten / Black Micro Core / Nanometric

Матеріал стержня: HM Graphite / Namd

Баланс: В голову

Вага/розмір ручки: 3U4 (85-89 g), 4U5 (80-84 g)

Рекомендована струна: BG-66 ForceAerobite Boost.

Колір: Темно-синій з оранжевим

Ракетка поставляється у фірмовому термостійкому чохлі на блискавці. Тип струни та силу натягу Ви можете підібрати індивідуально при замовленні ракетки.

Нова модель Yonex ASTROX 100 вже доступна в Україні! Для того, щоб замовити ракетку Yonex ASTROX 100 – перейдіть за посиланням.

Ця ракетка безсумнівно принесе вам радість і відкриє нові горизонти у грі!